APIE„METŲ LAIKUS”

 

 

METŲ LAIKAI” -KIEKVIENASSEZONAS ĮNEŠA SAVO SPALVĄ, POTYRĮ IR JAUSMĄ Į MŪSŲ GYVENIMĄ. KIEKVIENAS MŪSŲTAIP PAT ESAME IŠSKIRTINIS IR SAVITAS. TODĖL MES NORIME PADĖTI JUMS SUKURTIJAUKIĄ IR ŠILTĄ NAMŲ ATMOSFERĄ, KURI ATSKLEISTŲ JŪSŲ SAVITUMĄ BEI SUTEIKTŲ IŠSKIRTINUMO.


ANTIKVARINIAI,KOLEKCINIAI BEI SENI DAIKTAI NAMUOSE SUTEIKIA NE TIK JAUKUMO, BET IR LEIDŽIAUŽTIKRINTI, KAD DIDYBE DVELKIANTYS BAROKINIAI INDAI AR KLASIKINIS PIENO BALTUMOPORCELIANAS Į JŪSŲ NAMUS ATNEŠ ELEGANCIJOS, PRABANGOS BEI SUBTILUMO 


Antikvariatas„Metų laikai” padės apsupti atmosferą jaukiomis interjero detalėmis, sienaspapuošti išskirtiniais meno kūriniais ar dailiai aprėmintu veidrodžiu. pas musįsigyti šviestuvai tamsiais vakarais leis mėgautis skleidžiama romantiškaprieblanda arba ryškia šviesa nušvies mėgstamos knygos puslapius. Gardžiaispatiekalais lepinsitės iš elegancija alsuojančių indų bei papuošite staląišpuoselėtomis irstilingomis detalėmis.


MUS RASTEINTERNETE, BEI ŠIAULIUOSE ESANČIOJE PARDUOTUVĖJE, KUR GALĖSITE NE TIK PAMATYTI,BET IR PALIESTI JUMS PATIKUSIĄ PREKĘ, PAJUSTI PORCELIANO LENGVUMĄ, IŠVYSTI SAVEAUGALŲ MOTYVAIS APIPINTAME AR AUKSO DULKĖMIS NUBARSTYTAME VEIDRODYJE IR IŠGIRSTIKRIŠTOLO SKAMBESĮ. MALONIAI PATARSIME BEI PAPASAKOSIME APIE PREKIŲ IŠSKIRTINUMĄ,KILMĘ, O JEI ATVYKSITE IŠ TOLI ARUŽSUKSITE PO SUNKIOS DARBO DIENOS -PAVAIŠINSIME KAVOS PUODELIU.

 

LAUKIAME JŪSŲ!